Tasarım Süreci İşleyişi


tasarım süreci işleyişi


TASARIM HİZMET ŞARTLARI


 1. Aksi ürün sayfalarında belirtilmeyen bütün ürünlerimizde tasarım hizmeti ÜCRETSİZ olup, bazı ürünlerde baskıya hazır görseliniz yoksa ürün sayfalarında bulunan tasarım ücreti eklenecektir.

 2. Sitemizden sipariş oluşturulmadan tasarım çalışması yapılmaz! Whatssapp ve telefonla sipariş kabul edilmez. Ölçülerinize göre siparişinizi sitemize girip ödemenizin yapılmasından sonra, 1-3 iş gününde tasarım sıranız geldiğinde yetkili personellerimiz sizinle iletişime geçerek nasıl bir tasarım istediğinizi öğrenir.

 3. Tasarım sürecinde sıra önceliği 1. Havale/EFT ile ödeme, 2. Siteden kartla ödeme, 3. kapıda ödeme olarak verilmektedir. Kapıda ödeme seçeneği tercih eden müşterilerimizin işleri diğer ödeme şekillerini tercih eden müşterilerimizin tasarımlarından sonra yapılacaktır.

 4. Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve iade geldiği takdirde bir başka kişiye satılamadığı için kapıda ödeme olarak verilen siparişler çeşitli kriterlerle verimreklam.com yetkilileri tarafından değerlendilerek onaylanmaktadır. verimreklam.com yetkilileri gerekli gördükleri hallerde kapıda ödeme siparişleri kabul etmeme veya onaylanan siparişin onayını kaldırma hakkını saklı bulundurmaktadır. Kapıda ödeme siparişin reddedilmesi yada onayının kaldırılması durumunda verimreklam.com 'un herhangi bir açıklama yapma zorunluluğu yoktur.

 5. Tasarım sürecinizin daha hızlı işleyebilmesi için hayalinizdeki tasarımı ve yazılmasını istediğiniz yazıları bir kağıda kabataslak çiziniz ve fotoğrafını dosyalarınızla birlikte siteye yükleyin veya whatsapp yoluyla 0850 2551309 nolu telefonumuza ulaştırın.

 6. İsteklerinize göre tasarımınız hazırlanıp elektronik posta yada whatsapp kanalıyla onayınıza sunulacaktır. Genelde whatsapp daha hızlı sonuçlandığı için tercih edilmektedir! 

 7. Görsel onayınıza sunulduktan sonra bize ne kadar hızlı geri dönüş yaparsanız gelen değişiklik taleplerinize göre yeniden düzeltmeler yapılarak hızlı bir şekilde yeniden onayınıza sunulur.

 8. Tasarım sürecinde geç dönüşler, kararsız davranışlar ve bitmek bilmeyen revizyon talepleriyle sipariş sonuçlandırılmasını geciktirerek üretim ve tasarım departmanını gereksiz meşgul eden, gelen toplam siparişlerimizin teslimat süresi ortalama istatistiklerini bozan müşterilerin vermiş olduğu siparişlere tasarım başı 50 TL+KDV tasarım hizmet ücreti yansıtılarak, siparişi iptal edilir ve kalan bakiyenin ücret iadesi gerçekleştirilir. Bu maddenin uygulanmasından önce müşteri ikaz edilir. Aynı davranışlar devam ederse madde uygulamaya konur.

 9. Ücretsiz tasarım hizmeti verilen ürünlerde tasarım onay aşamasına geldiğinde baskıya girilmeden gelen sipariş iptal talebi durumunda tasarım başı 50 TL + KDV tasarım hizmet ücreti yansıtılarak sipariş iptal edilir.

 10. Onayınızı takiben siparişiniz baskı sırasına alınır veya matbaa ürünleriniz gecikmeksizin matbaamıza baskıya verilir. Dijital baskı ürünleri tasarım onayını takip eden 3 iş günü içerisinde basılır.

 11. Matbaa ürünlerinde ürünlerinizin tahmini kargoya teslim süresi size tasarım onayından sonra işlerinizin özelliğine göre sms'le sisteme kayıtlı telefon numaranıza ve eposta adresinize bildirilecektir.

Google Müşteri Yorumları