Ödeme Seçenekleri

ödeme seçenekleriAlması kolay, ödemesi daha kolay!


verimreklam.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartıyla Tek Çekim yada 12 Taksite Kadar Vade Farklı Ödeme
  • Havale/EFT İle Ödeme (%3 İndirim Fırsatı)
  • Kredi Kartı Puanıyla Ödeme


ödeme seçenekleriKredi Kartıyla Ödeme


verimreklam.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Axess, Advantage, Shop&Miles, Maximum Kart, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını ve banka kullanabilirsiniz.Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi Bankası / Worldcard
İş Bankası / Maximum Kart
TEB / Worldcard, Bonus Kart
Denizbank / Bonus Kart
Garanti Bankası / Bonus Kart
Garanti Bankası / Shop & Miles Kart
Garanti Bankası / American Express
Deniz Bank / Bonus Kart
Finans Bank / Card Finans
Akbank / Axess
Halk Bank / Paraf Kart
HSBC / Advantage Cardödeme seçenekleriKredi Kartı Puanıyla Ödeme


Sitemizden yapacağınız alışverişlerde puanlarınızı alışveriş tutarınızın tamamını karşılayacak şekilde kullanabilirsiniz.Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için, "Sepetim" ekranında yer alan "Alışverişi Tamamla" seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda "Ödeme Bilgileri" başlığının altında yer alan "Kredi Kartı Puanı" kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


ödeme seçenekleriBanka Kartıyla Ödeme


verimreklam.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)ödeme seçenekleriHavale/EFT'yle Ödeme


Havale/EFT ile ödeme yapmak istediğinizde ödeme seçenekleri ekranında Havale/EFT (%3 İndirim) seçeneğini seçtiğinizde sepet tutarınıza Havale/EFT indiriminiz uygulanarak banka hesabımıza göndereceğiniz tutar hesaplanır. İşlemi onayladığınız takdirde banka hesap numaramızı ve yapacağınız havale tutarını içeren adınıza düzenlenmiş mesafeli satışlar sözleşmesi gönderilecektir.


Banka hesap numaralarımız

Banka: QNB Finansbank 

Şube: Enpara

Şube Kodu: 03663

Hesap No: 68035630

IBAN NO: TR70 0011 1000 0000 0068 0356 30

Hesap Sahibi: Verim Bilg.Rek.Mob.Tek.Tiy.İnş.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Google Müşteri Yorumları