COVID-19 salgını nedeniyle zorunlu bilgilendirme

Değerli müşterilerimiz,

Hep beraber daha önce görülmemiş bir duruma şahitlik ediyoruz. Dünya çapındaki Korona Virus pandemiği her birimizin ailesini, işini ve yaşamını etkilemekte. Bu şartlar altında verimreklam.com olarak duruma nasıl yaklaştığımız konusunda sizi bilgilendirmek istedik.

Her şeyden önce virüsten doğrudan veya dolaylı etkilenmiş herkese kolaylıklar ve sabırlar dileriz. Özellikle kendisi veya yakını etkilenen müşterilerimiz için tüm kalbimizle tekrar sağlık diliyoruz.

verimreklam.com olarak işimize olduğu gibi çalışanlarımız, ailelerimiz ve toplumumuzun sağlık ve güvenliğine de birinci derecede önem veriyoruz.

Tüm çalışanlarımızı belirli günlerde evden çalışmaya yönlendirmiş durumdayız. Tasarım hizmetleri ve çağrı merkezi işleyiş günleriyle saatlerimizde bir değişiklik olmayıp operasyonel üretim süreçleri ve sevkiyatlarsa hafta içi salı ve cuma günleri yapılacaktır.

Bir yandan bu pandemik ile uğraşırken diğer yandan verimreklam.com idari, grafik ve operasyonel üretim ekibimiz hizmetlerinizin sorunsuz devamına odaklanmış durumdadır. 

verimreklam.com olarak sizin için en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Gelişmeleri sizinle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz...

Saygılarımızla,

verimreklam.com Dijital Baskı Merkezi