Hakkımızda

( verimreklam.com Online Dijital Baskı Merkezi ve Matbaa) sitesi 1996 yılından bugüne Samsun'da hizmet veren ( VERİM REKLAM İTH. İHR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ) 'nin Haziran 2015'ten bu yana resmi internet sitesi olan ( verimreklam.com ) üzerinden sürdürdüğü e-ticaret projesidir.

Gelişmiş makine parkurumuz, dijital altyapımızla sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik koşullarda hizmet vermek ana hedefimizdir.

Türkiye genelinde  Mayıs 2022 itibariyle 4400'ün üzerinde farklı müşterimize farklı 10600'den fazla  siparişi Ücretsiz Kargo, Tasarım imkanı ve kredi kartına 12 taksit ödeme kolaylığı imkanlarıyla teslimatını tamamlamıştır.  Sunmuş olduğu hizmetler sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti elde ederek başarılı bir performans göstermiştir.

İhtiyacınız olan dijital baskı, matbaa ürünlerine en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için büyük bir gayretle çalışmaktayız. Siparişinizi verdiğiniz andan, ürününüz hazırlanıp kargoya teslim edilene kadar sizi siparişinizin durumuyla ilgili her aşamada sms, mail yoluyla anlık bilgilendirmekte, 7/24 sitemiz üzerinden anlık sipariş durumunuzu sorgulayarak siparişiniz hakkında anlık bilgiye ulaşmanızı sağlamaktayız.

Dijital baskı ve matbaa ürünlerinde ücretsiz tasarım hizmetiyle baskı işleriniz profesyonel grafikerlerimiz tarafından yüksek baskı performansı elde edilecek şekilde, hayalinizdeki gibi baskıya hazırlanmaktadır. Tasarım hizmeti talep edilen siparişlerde işiniz tarafınızdan yazılı onay alındıktan sonra baskıya alınmaktadır.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızı geliştirmek için her geçen günde sürekli kendimizi geliştirmeye çalışmaktayız.

Sizi dinliyor, isteklerinizi anlıyor, sizi dijital baskı ve matbaa hizmetleri konusunda en doğru şekilde yönlendiriyoruz. 

Google Müşteri Yorumları