Grafik Hataları

İNTERNET BÖLÜMÜ ÇALIŞMA ŞARTLARI ve GRAFİK HATALARI


Sayın Müşterilerimiz;
İşlerinizin sizlere sorunsuz ve daha hızlı bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız.


  1. Ödemesi yapılmayan siparişler 3 işgünü sonucunda silinecektir.

  2. Göndermiş olduğunuz işlerin ebatını, birebir yapınız. İç ölçülerine (taşırma payı) dikkat ediniz. Aksi takdirde ebatlarınız istediğiniz ölçüde gelmeyebilir.

  3. Grafiklerinizde kullanmış olduğunuz resimler kesinlikle CMYK renk modunda ve maximum 300 dpi olarak BİTMAP olması gerekmektedir. (Resimlerin üzerinde herhangi bir değişiklik yapıldığında (dekupe, rötuş, kesme biçme vs.) mutlaka convert to bitmaps menüsünden, cmyk bitmap yapılmalıdır.

  4. Başka programlarda yapılmış işleri alırken renklerde farklılık olmaktadır. (RGB, Overprint vs.) Bu nedenle, programınızda renkleri veya resimleri tekrar düzenleyerek cmyk renk moduna getirmeniz gerekmektedir.

  5. Siyah renk için CMYK renk kodunuz mutlaka  C:40 M:30 Y:30 K:100 - gri ve tonları için renk kodunuz C:0 M:0 Y:0 K: (İstenilen rengin kodu) olmalıdır. Bu tonlar verilmediği takdirde oluşabilecek renk kayıpları tasarımı gönderenin mesuliyetindedir. Tasarımdaki renk kodlarından kaynaklanan baskı sorunlarından firmamız sorumlu değildir.

  6. İşlerinizi bize gönderirken, son haliyle yazılarınızı mutlaka Convert ediniz. Aksi takdirde sizin kullandığınız fontlar bizdekiyle uyuşmaz ve değişebilir.

  7. Paragraf halindeki yazıları COMBINE yapmayınız.

  8. Çalışmalarınızın altına kesinlikle ürün kodunu ve adetini belirtiniz.

  9. Baskılarımızda %10 ile %20 arası ton farklılıkları olabilir.

Google Müşteri Yorumları